| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
|---|---|
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
|---|---|
| Diameter | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |