| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Proefproef | gedrukt 3d |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |