| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Grootte | Als uw producttekening |
|---|---|
| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |