| Grootte | Als uw producttekening |
|---|---|
| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Standaard | ISO14001 |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | Gewoon |
| gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| grootte | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Op maat |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
|---|---|
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |