| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Vervoer | Door het Overzees van Express/By Air/By |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Vorm | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| OEM/ODM | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |