| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Vervoer | Door het Overzees van Express/By Air/By |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
|---|---|
| Logo's | aangepast |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Specificatie | Rohs, SGS |
| Werken | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |