| Afmeting | Op maat |
|---|---|
| Bewerkingen | CNC-bewerking |
| OEM-producten | Geaccepteerd |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Verwerking | CNC frezen, draaien, verspanen |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Specificatie | Rohs, SGS |
| Werken | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo's | Douane Logo Available |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |