| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
|---|---|
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
|---|---|
| Lange | Op maat |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of zoals besproken |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
|---|---|
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Verwerkingsmethode | 5-as |
| Toepassing | Bewerkingen met precisie |
| Solliciteer | Alle OEM-cnc-bewerkingsonderdelen |