| Naam | Spareonderdelen voor gietwerk |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
|---|---|
| Producten | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
| Oppervlakte | Als vraag van de klant |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Holte | Multi -holte |
|---|---|
| Oppervlak | Als vraag van de klant |
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Verwerking | Aluminium Die casting |
| Toegepast | Industriële apparatuur |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Software | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Toegepast | Industriële apparatuur |
| Kwaliteitscontrole | ISO9001:2015 |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Drukwerk | Laser het Merken |