| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
|---|---|
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Verwerkingsmethode | 5-as |
| Toepassing | Bewerkingen met precisie |
| Solliciteer | Alle OEM-cnc-bewerkingsonderdelen |
| Toepassing | Bewerkingen met precisie |
|---|---|
| Sleutelwoorden | 5 as CNC die de Dienst machinaal bewerken |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
| Solliciteer | Alle OEM-cnc-bewerkingsonderdelen |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |