| Machining Type | CNC Machining |
|---|---|
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo's | Douane Logo Available |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Vervoer | Door het Overzees van Express/By Air/By |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Logo's | Douane Logo Available |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
|---|---|
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Custom service | OEM ODM |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Kwaliteit | 100% inspectie |