| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Materiaal | metalen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Poeder | binnen of buiten |
| dienstverlening | OEM/ODM |
|---|---|
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Betaling | T/T |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Poeder | binnen of buiten |
|---|---|
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Packaging Details | As the requirement of customer |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000PCS/M |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Race |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |