| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
|---|---|
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
| Betaling | T/T |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Error Message | Forbidden |
|---|---|
| Web Application Firewall | Possible |
| Access Denied | Yes |
| Error Response | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Logo's | Op maat |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Materiaal | metalen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |