| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Handelsmerk | ACE |
|---|---|
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Lengte | maximum 5m |
| Onderdeelnaam | Kern inzetstuk |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |