| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| dienstverlening | OEM/ODM |
|---|---|
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Betaling | T/T |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | 0,03 |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Handelsmerk | ACE |
|---|---|
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Lengte | maximum 5m |
| Onderdeelnaam | Kern inzetstuk |
| Betaling | T/T |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |