| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| OEM & ODM | Onze ingenieur kan uw ontwerp controleren en bespreken. |
|---|---|
| Dikte | Op maat |
| Vorm | Rond, vierkant, plat of op maat |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Gebruik | Industrieel |
| Lange | Op maat |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
|---|---|
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Precisiteit | +/- 0,05 mm |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |