| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Access Denied | Yes |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
|---|---|
| Grootte | Als uw producttekening |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Poeder | binnen of buiten |
|---|---|
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Vervoer | Per express/per lucht/per zee |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |