| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| dienstverlening | OEM/ODM |
|---|---|
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
|---|---|
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
|---|---|
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Detectie van fouten | Zoals vereist |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
|---|---|
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
|---|---|
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Tekeningbestand | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Originele steekproef |
| Afmeting | Op maat |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |