| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Oppervlakte afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Tekeningbestand | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Originele steekproef |
| Afmeting | Op maat |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
|---|---|
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, polijsten, platteren, poedercoating, zandblazen, schilderen |
| Verwerking | slijpen, CNC-draaien, draad snijden, EDM |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |